Pronájem: Komerční objekt (Obchody) Kolín

Cena:
nebyla stanovena
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti059-N04320
Datum vložení:9. března 2018
Poslední úprava:21. listopadu 2018, v 11:20
 
Adresa: Kolín
Václavská
Rok výstavby: 2017
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Stav nemovitosti: Novostavba
Celková plocha: 201 m2
Zastavěná plocha: 201 m2
Užitná plocha: 201 m2
Patro: přízemí
Nadzem. podlaží: 5
Podzem. podlaží: 1
Energetická náročnost budovyB - velmi úsporná (?)
Roční spotřeba energie67 kWh/m2
Bytový dům Street Kolín na rohu ulic Václavská a Kmochova
Pronájem: Komerční objekt (Obchody) Kolín
aktualizováno
Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc Kolín, Václavská: Pronájem obchodu za 0 Kč/měsíc

Popis

Nová cena. Exkluzivně nabízíme pronájem obchodních prostor 201 m2 v novém bytovém projektu Street v Kolíně. Nemovitost z roku 2017 se nachází na rohu ulic Václavská a Kmochova a leží v centru města.
Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou, 2x WC s předsíňkou a dvěma vstupy do objektu. Po celém obvodu a do průchodu jsou skleněné výlohy. Vnitřní vybavení, podlahy, rozvody elektro a osvětlení budou dokončeny po dohodě s budoucím nájemcem.
Předpokládané a vhodné využití prostor jsou bankovní služby, kanceláře, sídlo firmy, značková prodejna atd. Majitel nemovitosti upřednostňuje společnost s delší historií podnikání. V případě dlouhodobého nájmu je možné se podílet na nákladech na dovybavení prostor.
Vyhrazené parkovaní lze zajistit v Kmochově ulici přímo před nabízenými prostory. Kolaudace nemovitosti proběhla v měsíci září a prostor bude k dispozici koncem roku 2018. Uvedené nájemné je bez DPH. Pro více informací nebo prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, MHD, Silnice
ParkováníParkoviště
Elektrický proud230 V, 400 V
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěTelefon,
Způsob vytápěníÚstřední - dálkové

Zakázku vyřizuje

Ivo Hendrych

Ivo Hendrych

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX G8 Reality Kolín

RE/MAX G8 Reality Kolín

Václavská 864/4
Kolín
28002

telefon:+420 603 392 333
email:
www:https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-g8-reality-4/

 

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Pronájem Kolín: reklama
TOPlist